Koniec regat w El Puerto de Santa Maria ??!
W tym roku Hiszpania podarowała nam dużo słońca oraz wysoką temperaturę ale zabrakło wiatru ?.
W ciągu 4 dni udało się rozegrać tylko 5 wyścigów w flocie juniorów, oraz 6 wyścigów w flocie Seniorów mężczyzn.
Na 6 miejscu uplasował się Dominik Lewiński ? , 14 miejsce zajął Jan Szkolnicki oraz 17 miejsce Jan Goralski. Nasz ubiegłoroczny Mistrz Polski Mikołaj Michalski zaliczył swój pierwszy start w stawce Seniorów i zajął 10 miejsce do lat 21 oraz 41 ogólnie.

Po ciężkiej rywalizacji z doświadczonymi seniorkami oraz paru dobrych wyścigach Karina Filip zajęła 5 miejsce do lat 19 oraz 32 miejsce ogólnie ?
W swoich pierwszych regatach w klasie RS:X, Alicja Zakrzewska zajęła 47 miejsce.

Karina Filip oraz Dominik Lewiński wywalczyli kwalifikacje do Mistrzostw Europy,? wielkie Brawa ? ?

Gratulacje ? również dla naszych Seniorów którzy zdobyli trzy medale ? Maciej Kluszczyński, ? Gosia Białecka oraz ? Pawel Tarnowski? ?

Od 10 dni grupa RS:X ciężko trenuje w wietrznej Hiszpanii ?? a dokładnie w El Puerto de Santa Maria.W tym roku zjechała się tutaj cała kadra Seniorów oraz juniorów i dumnie będą reprezentować kraj na Mistrzostwach Hiszpanii ??.Oto reprezentanci naszego klubu:–Karina Filip–Alicja Zakrzewska–Dominik Lewiński–Jan Goralski–Jan Szkolnicki–Mikołaj Michalski ???Mocno trzymajcie kciuki ? bo już jutro startujemy o godzinie 12 ? ✌️Do usłyszenia ?